O projektu

Pojďme najít firmy, které myslí svou práci vážně a jejich činnost podpořit doporučením takových firem svým přátelům a známým.

Proč jsme vytvořili naši aplikaci?

Na internetu najdete spoustu databází firem s lepším, či horším vyhledáváním. Všechny mají jedno společné - snaží se obsahovat všechny firmy. My jsme si dali cíl opačný. Chceme nabídnout méně firem, které ale mají jedno společné - svou práci myslí vážně a snaží se nabízet služby, které stojí za doporučení.

Jak chceme našeho cíle dosáhnout?

V naší databázi mají šanci k plnému doporučení jen firmy, které splní několik kriterií: jejich majitelé s námi spolupracují na úplnosti a aktuálnosti záznamů několik klientů jejich služby doporučuje jejich profil bylo možné prověřit


Jak můžete nejlépe využít naši aplikaci jako uživatel?

Vytvořte si registraci.
Věnujte tomu minutku. Naše aplikace vás musí „znát“, aby si zapamatovala všechna vaše nastavení, propojení s přáteli, vybrané firmy a podobně. Jinak to bohužel nejde.

Najděte své přátele mezi uživateli, nebo pozvěte nové.
Čím více budete mít v naší aplikaci propojených přátel, tím více se vám zobrazí doporučených firem.

Doporučte firmy, se kterými jste byli spokojeni.
Doporučte ostatním a to především vaším přátelům, firmy, se kterými jste byli jako zákazníci spokojení. Firmu nalezněte ve vyhledávání, nebo ji doporučte k přidání.

Nyní můžete využít všechny informace.
Hledejte firmy dle oborů, oblastí, nebo najděte firmy mezi svými přáteli.

Jak můžete využít naši aplikaci jako firma?

Vytvořte si registraci uživatele.
Pokud naši aplikaci sám nepoužíváte, těžko ji využijete jako firma. Je potřeba znát její fungování ze strany uživatele. Proto je toto u nás jediná cesta, jak můžete spravovat svůj firemní profil.

Přidejte svoji firmu.
Svoji firmu přidejte v menu a doplňte maximum informací.

Poproste své známé a zákazníky o doporučení.
První doporučení si samozřejmě můžete dát sám, o další pak poproste své známé a zákazníky. Jakou cestu zvolíte, je jen na vás. Pokud u nás nejsou registrovaní, registraci jim můžete nejdříve doporučit.

Propojte se s dalšími firmami.
Spolupracujete s dalšími firmami, se kterými máte dobré zkušenosti? Doporučte je také a požádejte je o zpětné doporučení. Tato propojení jsou velmi významná ve výpočtu našeho hodnocení a pořadí ve vyhledávání.

© 2017 - 2019 Nezklame.cz